Godziny otwarcia

Pon - Sob, 7:00 - 21:00

tani-elektryk-krakow.webp

20 lat doświadczenia w instalacjach elektrycznych

Elektryka - Instalacje elektryczne - usuwanie awarii - przeróbki

Wykonujemy fachowo i kompleksowo wszelkie instalacje elektryczne w mieszkaniach, biurach oraz innych budynkach przemysłowych. Usuwamy awarie elektryczne, modyfikujemy, projektujemy oraz robimy pomiary sieci. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji 36 m-cy. Działamy na terenie Krakowa i okolic.

Dodatkowo projektujemy i wykonujemy kompleksowo domowe i firmowe sieci wewnętrzne kablowe oraz światłowodowe LAN

PUNKT ELEKTRYCZNY - co to takiego i lie kosztuje?

Jest pojęcie wykorzystywane głównie przy tworzeniu kosztorysów instalacji elektrycznych. Im więcej punktów elektrycznych w instalacji, tym droższe jest jej wykonanie. Są różnice w rozumieniu tego pojęcia, dlatego zdefiniowanie punktu elektrycznego znacznie upraszcza szacowanie i weryfikację kosztów prac przy wykonywaniu instalacji elektrycznej.

Ponieważ punkty elektryczne mogą być różnie definiowane, wycenę instalacji można zrobić w przybliżeniu. Inwestorzy nawet jak mają gotowy projekt, zawsze podczas trwania prac wprowadzają poprawki i dodatkowe punkty elektryczne do wykonania co ostatecznie wpływa na całkowity koszt usługi. Średni koszt wykonania jednego punktu to około 50 – 80 zł, jednak w zależności od zakresu prac, stopnia ich skomplikowania i wielkości instalacji, stawki mogą różnić się od siebie. W związku z tym, nasza wycena zawsze jest bezpłatna, ale konieczne jest zapoznanie się z zakresem prac na miejscu wykonywania usługi.

Zapraszamy do kontaktu:

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty od 7:00 do 21:00

Szybki kontakt - TEL: 792 615 111

E-MAIL: kontakt.elektryk.krakow@gmail.com

Dofinansowanie z MOPS Kraków w 2023 roku do instalacji elektrycznej Uzyskaj wycenę!